Дистанційне навчання

 
Корисні поради та рекомендації для організації дистанційного навчання 

 

Загальні рекомендації та інформаційні ресури

 

 

посібник МОН та ГО “Смарт освіта” з рекомендаціями для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі. У ньому – огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину - ЗАВАНТАЖИТИ ПОСІБНИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОНЛАЙН РЕСУРСИ для здійснення комунікації (віртуальні класи, відеозустрічі тощо)

 

 

 

 

 

 

Математика на Khan Academy - Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.

 

У класі - Безкоштовні відеоуроки з математики від 5 до 11 класу (алгебра, геометрія і стереометрія). Формат навчання максимально наближений до реального: вчитель пояснює теми біля дошки.

 

 

 

ОНЛАЙН РЕСУРСИ ТА ПОРАДИ для здійснення контролю та оцінювання

 

 

Childdevelop - Генератор практичних завдань, який дозволяє створювати та роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма.

 

LearningApps - Сервіс доступний англійською і російською мовами. У ньому є завдання з природничих наук, англійської та інших іноземних мов, математики, історії тощо.

 

Quzizz - Англомовний сервіс для розробки вікторин. Для роботи потрібно зареєструватися. На сайті є чимало готових україномовних тестів із різних предметів та тем.

 

 Classtime - Це вправи і тести, в яких є можливість ставити оцінки. Вони є як готові, так можна створювати і свої. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та давати учням виклики у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів.

 

Kahoot - Англомовний сервіс, де можна створити вікторини з множинним вибором для всього класу. Учні зможуть працювати через браузер або додаток. Побачити, як це – можна в демонстраційному відео. Базова версія – безкоштовна. 

 

 

ВЧИТЕЛЬ - ВЧИТЕЛЮ (з досвіду ефективних практик дистанційного навчання)

 

 

Практики та підходи до дистанційного навчання – рекомендації для вчителів

 

 

 

 

Як організовано дистанційне навчання за кордоном?

 

Школа на карантині та дистанційне навчання: що роблять Італія, Польща і Китай